Kozmetický salón MAX PLAZA Vás víta v centre mesta Trnavy, pracujeme s luxusnou kozmetikou Sothys ktorá dodá zážitok všetkými zmyslami na najvyššej úrovni.

 

Exkluzivne ošetrenie Secrets De SOTHYS

Prestíž, tajomstvo mladosti od značky SOTHYS. Je to rituál, ktorý elegantne a štýlovo kombinuje účinné látky pre unikátne ošetrenie, ktoré prináša nezabudnuteľný zážitok a pohodu.

Pleť po ošetrení doslova žiari krásou a pôsobí viditeľne mladšie. Je rozžiarená, hladká, obnovená a pružná so zamatovým vzhľadom. Secrets De SOTHYS je intenzívne omladzujúce ošetrenie pre vyhladenie, výživu a spevnenie pleti. Podporuje funkcie buniek, dodáva komfort, pôsobí proti stresu a vonkajším vplyvom, ochraňuje pokožku. Vynikajúcu atmosféru dotvára aj príjemná kvetinovo-ovocná vôňa.

 

Relaxačná antimigrenózna masáž hlavy

V dnešnom svete trpí veľa ľudí bolesťami hlavy, dokonca migrénami. Masáž uvoľňuje krčnú chrbticu, ,migrenózne či zvyčajné bolesti hlavy a zatláčajú sa akupresúrne body na tvári. Pôsobí veľmi relaxačne a príjemne. Dĺžka 30min.

 

Ošetrenie z kiwi na pigmentové škvrny, Francúzska kozmetika Bernard Cassiere

Hlavné účinné látky:

  • Extrakt z kiwi - bojuje proti pigmentovým škvrnám.
  • Extrakt zo sofory - chráni zásoby kyseliny hyalurónovej a dodáva pokožke pevnosť a pružnosť.
  • Extrakt z pichľavej hrušky - stimuluje obnovu buniek a eliminuje odumreté bunky.
  • AHA komplex- napomáha bunkovej obnove, redukuje drobné linky ,vrásky a rozjasňuje pleť.

Kombinácia extraktu z kiwi a derivátu vitamínu C, bola špeciálne vybraná aby zaistila trvalú a intenzívnu depigmentáciu, tým že zabraňuje oxidácií lipidov, tiež blokuje aktivitu tyrozinázy, hyaluronidázy za odbúravanie kyseliny hyalurónovej a tiež zachytáva voľné radikály. Dodáva pokožke sviežosť, nevysušuje pokožku. Stimuluje obnovu buniek a eliminuje odumreté bunky

 

Hydratačné ošetrenie s bambusom a aloe vera, Francúzska kozmetika Bernard Cassiere.

Kompletná hydratačná línia s prírodnými látkami. Cieľom ošetrenia je: dlhodobá hydratácia pleti priaznivý príjem a distribúcia vody zníženie odparovania vody výživa a zjemnenie pleti Bambusový extrakt: zachytáva a fixuje vodu, je protizápalový a má obnovujúci účinok

  • Extrakt z aloe vera: výživa, regenerácia, hydratácia

 

Čokoládové antistresové ošetrenie, francúzska kozmetika Bernard Cassiere.

Toto ošetrenie je obzvlášť vhodné počas zimného obdobia. Navráti pleti žiarivosť jemnosť, komfort a klientovi relax a pohodu. Pokožka je jemná a pružná viac vyživená, vrásky sú vyhľadenejšie pleť má nadýchnutý vzhľad.

 

Ošetrenie očného okolia s nevädzou, francúzska kozmetika Bernard cassiere.

Pre každého kto chce riešiť estetický problém. Opuchy, tmavé kruhy pod očami a pod. Preventívne pôsobí proti známkam starnutia. Kompletná línia starostlivosti o očné okolie založená na extrakte z nevädze, ktorá odvodňuje a vyhladzuje očné okolie

 

Okysličujúce sezónne ošetrenie Hruška a mandľa Sothys

  • Extrakt z hrušky – účinná ochrana pleti
  • Extrakt z mandlí -pre vyhladenie pleti

Obnovu pleti a jas prinavráti ružový kaolín, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pokožku dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antioxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, Ca) zase pôsobí proti únave buniek a stimuluje ich obranyschopnosť.

 

Excellence ritual Secrets de Sothys

Excellence ritual Secrets de Sothys elegantne a štýlovo kombinuje účinné látky pre unikátne ošetrenie, ktoré prináša nezabudnuteľný zážitok a účinok. Tvárový rituál v 8 krokoch spája Senzorické odstránenie make-upu, ultra-efektívny peeling, Výnimočnú masáž, Vysoko účinné masky, chledivé vyhladenie s porcelánovými lyžičkami ponorenými v ľade a na záver Zvýraznenie krásy aplikáciou Zamatového vypĺňača.

 

Objednávky : +421 948 709 710

 


 


Cenník Kozmetického salónu MAX PLAZA si môžete stiahnuť - Cenník kozmetický salón MAX PLAZA

V ponuke máme aj darčekové poukazy.

Od 1.12.2018 do 30.1.2019 ponukame -20% zľavu na Francúzsku luxusnú kozmetiku Sothys a Bernard Cassiere.

BERNARD CASSIERE LOGOfrench box brands sothys parisDarphin logo logotype 700x228

Tieto stránky používajú cookies.
Niektoré z týchto súborov cookie sú nevyhnutné, zatiaľ čo iné nám pomáhajú zlepšiť vaše skúsenosti poskytnutím prehľadov o tom, ako sa stránky používajú.
Viac informácií Súhlasím Odmietnuť